Hakkımızda

Appelma, projelendirme – satış ve taahhütlerinde, kendi konusunda uzman firmaların ürünlerini kullanmakta, ısı yalıtımı ve mekanik soğutma konularında yerli üretim ürünlerin yanı sıra, Kontrollü Atmosfer Sistemleri, Otomasyon gibi özellikli konularda da çözüm ortağı yurtdışı firmalarından temin ettiği yabancı menşeili ürünlere de uygulamalarında yer vermektedir.

Appelma, çözüm ortağı firmaları ve onların teknik servis ekibi ile dünya genelinde mümkün olan en iyi hizmeti vermektedir. Appelma ve çözüm ortağı firmalar projelerinde CE onaylı olarak üretilmiş makina ve donanımlar kullanarak sağlık ve güvenlik standartlarına uyumlu sistemler tesis etmektedir. Appelma Ar-Ge ve teknolojik gelişmelere önem vererek en yenilikçi yöntem ve sistemlerini kullanmaktadır ve bunu bilimsel kuruluşlarla yakın işbirliği ile sağlamaktadır.

Appelma projelendirme ve uygulamalarında kaliteye önem verir. Ürünlerinizin en iyi şekilde muhafazası için en iyi malzemeleri kullanarak kaliteli, ekonomik ve düşük enerji sarfiyatlı sistemler tesis eder.

Appelma Endüstriyel Yapılar Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ‘i,

  • Kalite ve hizmet garantisi ile sizlerle çalışmaktan,
  • Projeleriniz için çevreye duyarlı, düşük enerji tüketimli ürünler sunmaktan,
  • Güvenilir, yenilikçi, en iyi kalite ürünleri ve hizmeti vermekten, memnuniyet duyar.

Appelma Ltd.