Kontrollü Atmosfer Otomasyon Sistemi


Kontrol sistemi, kontrollü atmosfer (CA / ULO) sisteminin temelini oluşturur. Kontrol sistemi, soğuk hava deposunun veya Pal_flex ünitesinin doğru ve kesin atmosfer koşullarının (CA/ULO) oluşması için bütün aşamaları kontrol eder.
Ayrıca istenmesi durumunda, depo ortamının etilen, sıcaklık ve nem gibi diğer değerlerini de ölçer ve istenirse kontrol eder.

Kontrol sistemi ile aşağıdakiler ölçülebilir ve kontrol edilebilir;

  • Oksijen
  • Karbondioksit
  • Etilen
  • Sıcaklık
  • Nem


App/elma kontrol sistemi kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve tama otomatik olarak ürün solunumunu interaktif şekilde kontrol edebilen en hassas CA / ULO (Kontrollü Atmosfer / Ultra Düşük oksijen) otomasyon sistemi olma özelliklerine sahiptir.


App/elma kontrol sistemi sadece kullanımı kolaylığı olan bir grafik sistemi değil aynı zamanda en son teknoloji ile üretilmiş size en güvenilir verileri sağlayacak şekilde tasarlanmış, atmosfer kontrolü ile ilgili bilinen en dinamik özelliklere sahip kontrol sistemidir.


İleri derece dinamik kontrol modülü App/elma tüm depolardaki meyve solunumu ölçebilen tamamen otomatik kontrol sistemidir. Kontrol sistemimiz soğuk hava deposundaki meyvenin tümüne ait gerçek solunumunu ölçer ve oksijen seviyesini soğuk odanızın tamamındaki meyvenin gerçek zamanlı solunum aktivitesine uygun olarak dinamik şekilde ayarlar ve nerede olursanız olun soğuk hava depolarınıza uzaktan kumanda ile ulaşabilirsiniz.